Es strādāju par frizieri vairāk nekā 20 gadus, un man ir pietiekami liela pieredze un prasmes veidot gan vīriešu griezumus, gan sieviešu frizūras jebkurām svinībām un situācijām.

Zemāk ir sīkāk aprakstīti darbi, kurus es veicu.

Konsultācijas saņemšanai vai pieraksta veikšanai var zvanīt +371 2 6137955

Pakalpojumi

Sieviešu un vīriešu matu griešana

Veicu jebkura sarežģītības līmeņa matu griešanu.

Pakalpojumi

Dažādas sarežģītības pakāpes frizūras un matu veidošana

Svētkiem, kāzām, dažādiem tēliem un fotosesijām, ikdienai, frizūras ar pīnīšu elementiem utt.

Pakalpojumi

Matu ārstēšana un atjaunošana

Es piedāvāju Jūsu matu ārstēšanas kompleksus, kas atkal matiem palīdzēs atgūt spīdumu, skaistumu un zīdainību. Šobrīd es izmantoju Itālijas kompānijas Alter Ego matu kosmētiku, kas brīnišķīģi tiek galā ar tādiem simptomiem kā: matu galiņu šķelšanās, trausli un lūztoši mati, nespodri un apjomu zaudējuši mati, matu izkrišana, matu spurošanās.

Pakalpojumi

Matu pieaudzēšana

Matu pieaudzēšana ar lentu. Šī metode atšķiras ar izpildes vienkāršību un rezultāta drošumu. Šodien tā ir visdrošākā auksās metodes pieaudzēšanas tehnoloģija. Šīs metodes priekšrocība ir tās ātrumā. Burtiski stundas laikā Jūs iegūsiet savas sapņu cirtas – jebkurā garumā un apjomā, neradot nekādu risku sabojāt savus matus. Darbā tiek izmantoti dabīgie mati, kurus var piemeklēt atbilstoši jebkurai matu struktūrai, krāsai un garumam.

Pakalpojumi

Galvas ādas masāža

Masāža uzlabo asinsriti, nostiprina matu saknes, mīkstina galvas ādu, veicinot labāku bioloģiski aktīvo vielu, kas atrodas ārstnieciskajā emulsijā, uzsūkšanos. Bez tam, masāža uzlabo sebja dziedzeru darbību, novēršot seborejas parādīšanos. Veicot galvas masāžu, iespējams izmantot dažādas maskas (keratīna, mitrinošās) un tonizējošos ādas un matu losjonus.

Pakalpojumi

Cirtainu un pūkainu matu taisnošana

Egoliss - profesionāla procedūra cirtainu matu kontrolēšanai ar ilglaicīgu izlīdzinošu efektu. Iedarbība saglabājas līdz 8/10 nedēļām. Šī procedūra palīdz samazināt nevēlamu apjomu, kontrolē matu formu un atvieglo matu veidošanu. Dziļi un maigi attīra matus, novērš vijīgumu, piedod vieglumu un zīdainību. Bagātīga krēmveida maskas tekstūra, dziļi baro, mitrina un novērš savelšanos. Piedod matiem vieglumu, zīdainību un elastību. Speciālajam aerosolam piemīt termoaktīvs aizsargājošs efekts. Nesatur formaldehīdus, parabēnus, SLES un SLS.

Pakalpojumi

Krāsošana

Visu veidu matu krāsošana: vienā tonī, šķipsnās, blondēšana, kolorēšana, ombre, gradient krāsošana, crazy colors, airtouch šķipsnu krāsošana u.c.